(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

Szkolny Klub Wolontariatu znów pomaga


Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował kolejną akcję charytatywną na rzecz potrzebujących. Tym razem, dzięki wspaniałemu zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracownikow administracji i obsługi, zorganizowaliśmy sprzedaż ciast na rzecz wsparcia dla chorej dziewczynki.

Dzięki hojności naszej społeczności udało nam się zebrać znaczną sumę, która zostanie przekazana na pokrycie kosztów leczenia i potrzeb medycznych dziewczynki. To wspaniała demonstracja solidarności i współczucia, którą wszyscy możemy się pochwalić.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy przynieśli ciasta i wspierali naszą akcję. Wasze wsparcie jest nieocenione i pokazuje, że razem możemy zdziałać wiele dobrego.

Dziękujemy również wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie i wkład w organizację tej wyjątkowej inicjatywy.

Bądźmy dumni z naszej szkolnej społeczności, która pokazuje, że serce ma nie tylko wielkość, ale także siłę!

Z wyrazami wdzięczności,

Szkolny Klub Wolontariatu


powrót
Strzałka do góry