Rada rodziców

Chyba nie ma drugiej tak prężnie działającej Rady Rodziców w okolicy. Oprócz działalności wynikającej z przepisów prawa, nasi rodzice dokładają wszelkich starań, by zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki nauki, odpoczynku i rozrywki. Tradycyjnie organizują jesienią zabawę andrzejkową, na którą już w kilka dni po ogłoszeniu brakuje biletów; w czerwcu z kolei cała społeczność Łodygowic (i nie tylko) bawi się na Pikniku Rodzinnym. Nikt, kto weźmie udział w loterii fantowej nie wychodzi z pustymi rękami. Można dodatkowo wylicytować np. koszulkę Kuby Błaszczykowskiego bądź wygrać...telewizor.

Rodzice są także aktywnymi współorganizatorami letniej i zimowej olimpiady sportowej. To oni dbają o to, by dzieci biorące udział w konkursach dostawały piękne nagrody i towarzyszą nam na wycieczkach i wyjazdach szkolnych. Dzięki tej współpracy życie szkolne jest bogate i różnorodne, a dzieci zadowolone i zachęcone do podejmowania różnych wyzwań.
Z kolei dla rodziców w tym roku zorganizowaliśmy warsztaty prowadzone przez doradców rodzinnych Martę i Arkadiusza Franczaków.