(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

Dzień Kolorowej Skarpetki


21 marca 2024 roku dzieci z klas 1-3 miały okazję uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu poświęconym tematyce Zespołu Downa oraz obchodom Dnia Kolorowej Skarpetki. Podczas tego spotkania dzieci miały możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat Zespołu Downa oraz zrozumienia, że każdy człowiek jest wyjątkowy i godny szacunku, niezależnie od różnic.

W ramach wydarzenia, uczniowie wykonali także skarpetki nie do pary, które symbolizują różnorodność i akceptację dla wszystkich. To była doskonała okazja do wyrażenia wsparcia i solidarności z osobami mającymi Zespół Downa.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz otwartość na nowe doświadczenia i poznawanie innych. Nasza szkoła dąży do stworzenia środowiska, w którym każde dziecko czuje się akceptowane i doceniane.


powrót
Strzałka do góry