(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

Bezpieczeństwo oczami dziecka – Aktualizacja

We wrześniu 2017r. odbył się zorganizowany przez Nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej konkurs plastyczny. Do udziału w nim zaprosiliśmy wszystkich uczniów klas 1-3 oraz dzieci z zerówki. Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy, której głównym tematem było bezpieczeństwo widziane oczami dziecka, wykonanej wybraną przez uczestników techniką plastyczną, z możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów przyrodniczych. Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności. Pragnęliśmy także przyczynić się do rozwoju ich zainteresowań i zaspokojenia potrzeby ekspresji oraz umożliwienia im osiągnięcia sukcesu. Na ręce organizatorów oddano 33 prace wykonane rozmaitymi, często innowacyjnymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem różnych materiałów. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej oraz umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy.

Laureatami konkursu zostali : Dawid i Szymon Godzińscy
Zuzanna Waligóra
Oliwia Koziołek

Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni.

powrót
Strzałka do góry