(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

Konkursu Mistrz Przedmiotów Humanistycznych - podsumowanie


VII edycja międzyszkolnego konkursu Mistrz Przedmiotów Humanistycznych pod hasłem „Nasza Niepodległa” za nami!


17 maja po raz siódmy uczniowie najstarszych klas stanęli do rywalizacji o tytuł Mistrza Przedmiotów Humanistycznych. W tym roku liczna grupa, bo 42 – osobowa, odpowiadała na pytania, które obejmowały zagadnienia z języka polskiego, historii, języka angielskiego i dotyczyły XX-lecia międzywojennego.
Laureatką tegorocznej odsłony konkursu została Oliwia Żmuda z Rybarzowic, drugie miejsce zajęły uczennice naszej szkoły - Aneta Kania i Alicja Loranc, a jako trzecia uplasowała się Karolina Stasica z Rybarzowic. Jak zwykle uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki (tym razem osiem osób), otrzymali cenne nagrody.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy, a obecnych siódmoklasistów zapraszamy za rok!

powrót
Strzałka do góry