(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

W poniedziałek, 4 marca 2019 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Tym razem jego hasło przewodnie brzmiało:

TO LUBIĘ!

W poetyckich „zmaganiach” wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Prezentowali utwory m. in.: W. Szymborskiej, J. Kulmowej, E. Lipskiej, H. Poświatowskiej, M. Strzałkowskiej, L. Staffa, I. Fink, A. de Saint – Exupery’ego, D. Terakowskiej, E. E. Schmitta.

I Kategoria wiekowa – szkoła podstawowa

I miejsce: Julia Spietz kl. 5a

II miejsce: Emilia Topiłko kl. 5a

III miejsce: Wiktor Rusinkiewicz kl. 5a

Wyróżnienie:

Martyna Maślanka kl. 6

Amelia Skowron kl. 5a

II Kategoria wiekowa – gimnazjum oraz klasy 7 i 8 szkoły podstawowej

I miejsce: Aleksandra Gruszka kl. 3aG

II miejsce: Marcelina Krupa kl. 3aG

III miejsce: Nikola Jeziorska kl. 8a

Wyróżnienie:

Julia Krzanowska kl. 3aG

Aneta Kania kl. 3aG

Gratulujemy zwycięzcom, którzy będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu - powiatowym, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną podróż w zaczarowany świat poezji i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

powrót
Strzałka do góry