(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

Ola znów nagrodzona

Aleksandra Gruszka, uczennica klasy III a gimnazjum, 7 marca 2019 r. zajęła III miejsce w konkursie piosenki artystycznej VI Festiwalu Słowa "Razem w chmurach poezji" w Domu Kultury w Lipniku, którego współorganizatorem jest Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich, Oddział w Bielsku-Białej!

 

Sukces to tym większy, że poziom konkursu był wyjątkowo wysoki, a jury miało bardzo trudne zadanie, by spośród niezwykle uzdolnionych dzieci i młodzieży nagrodzić i wyróżnić najlepszych. Gratulacje dla naszej utalentowanej uczennicy, która i tym razem została zauważona, nie tylko przez komisję konkursową!

 

6 marca, który był drugim dniu Festiwalu (w pierwszym uczniowie walczyli o tytuł Mistrza Pięknego Czytania), w Turnieju Recytatorskim wzięła udział Julia Spietz z klasy V a.

 

Obie uczennice, zwyciężczynie eliminacji szkolnych w swoich kategoriach wiekowych, będą reprezentować naszą szkołę na Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Żywcu.

 

Tekst. i fot. A. D.-M.

powrót
Strzałka do góry