(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

Nasza uczennica Laureatem konkursu chemicznego!

Wylosowała stolik z numerem 1. Później przez 90 minut rozwiązywała test zadań z chemii. W czwartek 7 marca, w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Bielsku-Białej, przystąpiła do wojewódzkiego etapu konkursu. 9 dni później, 16 marca otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość.

 

Julia Topiłko, uczennica trzeciej klasy gimnazjum naszej szkoły, została LAUREATEMWojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii”, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach! Jako jedna z nielicznych w powiecie żywieckim, bielskim i cieszyńskim z sukcesem przebrnęła przez etap rejonowy. Pod opieką nauczyciela chemii, p. Pawła Chudeckiego, w kolejnych etapach tj. szkolnym i rejonowym, uzyskiwała doskonały wynik. Również w etapie wojewódzkim nie dała wielkich szans rywalom i z wynikiem sięgającym 94%, została Laureatem konkursu!

 

2 kwietnia, Julia weźmie udział w uroczystej gali, w czasie której odbierze zaświadczenie dające jej specjalne uprawnienia. Dzięki niemu, Julia jest zwolniona z części egzaminu gimnazjalnego.

 

 

 

GRATULUJEMY!!!

powrót
Strzałka do góry